Happy hour

Akce Happy Hour: Zažijte thajskou masáž se slevou 30%!

 Dopřejte si odpočinek při výborné thajské masáži za skvělou cenu! 

Rádi bychom vás pozvali do našeho salonu, kde se můžete nechat hýčkat a odpočinout si od každodenního shonu. 

 Akce Happy Hour, Vám umožní zažít thajskou masáž za speciální zvýhodněnou cenu!

Co to Happy Hour vlastně je? Každý všední den od 09:00 do 13:00 můžete využít slevu 30% na vybrané masáže - Relaxační olejová, Aroma olejová, tradiční thajská a těhotenská masáž.  Dopřejte si kvalitní thajskou masáž za velmi příznivou cenu. 

Thajská masáž je jedinečný způsob relaxace a regenerace těla. Naše vyškolené terapeutky využívají tradičních technik, které mají kořeny v dávné thajské tradici. 

Masáže mají mnoho pozitivních účinků na tělo i mysl. Pomáhají zmírnit bolesti svalů a kloubů, snižují stres a napětí, zlepšují spánek a obnovují rovnováhu v těle. Navíc si při masáži můžete užít okamžiky relaxace a odpočinku, které vám pomohou načerpat novou energii do každodenního života.

Je to ideální příležitost pro ty, kteří si chtějí vychutnat luxusní masáž za dostupnou cenu.

Ještě váháte? Neváhejte dlouho, termíny se mohou rychle zaplnit. Přijďte k nám a zažijte skvělou thajskou masáž se slevou 30% během naší akce Happy Hour! Vaše tělo a mysl vám za to poděkují. Těšíme se na vaši návštěvu! 

 

POZOR: Jedinou podmínkou pro získání této akční nabídky je, uvést při rezervaci "ŠŤASTNÁ HODINKA" nebo "HAPPY HOUR". Platba v rámci této akce je možná pouze hotově, děkujeme.

 

 

 

IMG_4181

Zpět do obchodu