O nás

Thai Malee znamená v překladu thajský květ a díky našim masážím Vám chceme zprostředkovat přívětivou atmosféru a vůni dalekého Orientu.

Naším cílem je dopřát vašemu tělu i duši zasloužený odpočinek a poskytnout každému zákazníkovi ty nejlepší služby.

Náš salon si zakládá na individuálním přístupu, soukromí, čistém prostředí a perfektních službách. Díky široké nabídce thajských masáží, si vyberete tu nejlepší masáž právě pro Vás. 

Naše masérky jsou rodilé Thajky, které vystudovaly masérské školy v Thajsku a také několik let pracovaly pro místní masérské salóny. Masérky jsou držitelky certifikátů masérských škol nejen thajských, ale masérské zkoušky složily také v ČR. Jejich dlouholetá praxe je pro Vás zárukou precizně odvedené masáže! 

Thajské masáže patří v posledních letech v Evropě k těm nejvyhledávanějším a po celém světě jsou známé jako medicína rukou a jógová terapie. Tyto masáže jsou vhodné pro klienty všech věkových kategorií. Je to kombinace jógy, akupresury a práce s energetickými drahami. Zbaví Vás bolesti zad, hlavy a jsou nesmírně prospěšné pro rozvoj pohybového a svalového aparátu a pro duševní pohodu.

Zpět do obchodu