Thajská masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Přivede vás k absolutní relaxaci a zažijete pocit skvělého uvolnění a harmonie.

Je jednou z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu. Teplo sálající z vulkanických kamenů pronikne do každé části vašeho těla až 3 cm hluboko.

Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci, jsou předem nahřívány ve vodní lázni na teplotu 40 - 50 °C.

Tímto nesmírně příjemným způsobem jsou postupně uvolněny jednotlivé partie těla a jsou střídavě masírovány kameny i bez nich.Teplo z kamenů navíc pomáhá uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče, bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému. Masáž lávovými kameny má i mimořádné kosmetické účinky, zvláční pokožku a otevře póry.

Masáž je určena pro všechny věkové kategorie, nedoporučuje se však těhotným ženám do třetího měsíce těhotenství a lidem, kteří jsou citliví na teplo, mají křečové žíly či silná kožní, infekční a zánětlivá onemocnění, cukrovku, epilepsii, ale především se nesmí tato masáž dělat lidem s vysokým krevním tlakem!

Zpět do obchodu