Thajská Bamboo masáž

 

Jedná se o velice exkluzivní masáž, které má kořeny v asijských tradičních léčebných postupech. Historie thajské bambusové masáže sahá hluboko do minulosti a její výhody dnes ocení mnoho lidí po celém světě.

V celé jihovýchodní Asii je bambus symbolem síly, životní energie, prosperity, míru a dlouhověkosti. Thajská bambusová masáž je tradiční masážní technika, která kombinuje starodávné thajské masérské dovednosti s přírodním prvkem - bambusem. Tato technika poskytuje jedinečný způsob relaxace a léčby těla, který má kořeny v asijských tradičních léčebných postupech. Historie thajské bambusové masáže sahá hluboko do minulosti a její výhody dnes ocení mnoho lidí po celém světě.

Naše exkluzivní thajská bambusová masáž využívá sofistikované techniky, které zahrnují speciálně upravené hladké bambusové tyče různých průměrů a délek. Tyto bambusové segmenty jsou klíčovými nástroji v rámci naší thajské teplé bambusové masáže. Před masáží si můžete vybrat zda chcete masáž teplým olejem, nebo speciální studený limetkovo-bambusový olej. Bambusové masážní nástroje jsou rozmanité vzhledem k různým velikostem a tvarům. To je z toho důvodu, že různé části těla vyžadují specifické rozměry bambusu, aby se dokonale přizpůsobily tvarům svalů, kloubů a kostních struktur v těle.

 

Limetkovo - bambusový olej je speciální vícesložkový čistě přírodní aromatický masážní olej s kvalitními a o pokožku pečujícími oleji. .

Osvěžující limetkový olej má posilující a regenerující účinky na pleť.
Jemný bambusový extrakt napomáhá k oddálení předčasného stárnutí kůže a navozuje pocit svěží a mladé pokožky.

Velmi kvalitní kompozice tohoto masážního oleje je doplněna o sojový olej s vyhlazujícím efektem a ochranný jojobový olej a podporuje zdraví, pružnost a hydrataci pokožky.

 

Celkové výhody této masáže:

  1. Uvolnění napětí a stresu: Thajská bambusová masáž pomáhá uvolnit napětí ve svalstvu a snižuje stres. Tlak, který je aplikován bambusovými tyčemi, působí na hlubší vrstvy svalů, což má relaxační účinek na tělo.

  2. Zlepšení průtoku energie: podporuje průtok energie v těle a otevírá energetické dráhy. To napomáhá obnově harmonie mezi tělem a myslí.

  3. Zlepšení cirkulace: Při bambusové masáži dochází k zvýšení průtoku krve a lymfy, což pomáhá zlepšit výživu buněk a odvádění toxinů z těla.

  4. Formování postavy: Bambusové tyče mohou pomoci při modelování postavy tím, že pomáhají vyformovat kontury těla a redukovat otoky.

  5. Revitalizace kůže: Kombinace masáže s přírodním masážním olejem pomáhá zlepšit stav pokožky a podporuje její hydrataci.

  6. Zlepšení flexibility: Různé techniky bambusové masáže mohou pomoci zvýšit pružnost svalů a kloubů.

  7. Celková relaxace: Během thajské bambusové masáže klient prožívá hluboký stav relaxace, který má pozitivní účinky na duševní pohodu a rovnováhu.

Thajská bambusová masáž je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci hloubkového tlaku a relaxace. Tento typ masáže se řadí mezi masáže se silnější intenzitou. 

Zpět do obchodu