Masáž 100% horkou čokoládou

Jedna z neluxusnějších Thajských masáží, která Vám doslova navodí pocit štěstí je tu! Masáž teplou 100% čokoládou přímo z Kutné Hory! 

 

Lada a Pavel milují čokoládu proto na jaře 2016 založili nejmenší muzeum čokolády na světě věnované čokoládě Lidka. Ta patřila za první republiky k těm nejlepším na světě.

My jsme s nimi spojily síly a proto si jejich čokoládu můžete užít nejen na jazyku, ale rovnou na celém těle! 

 

Spojení teplé čokolády a uvolňující masáže představuje neodolatelný zážitek pro všechny, kdo milují sladké požitky. Čokoláda má úžasné relaxační a regenerační vlastnosti. Díky vysokému obsahu antioxidantů efektivně bojuje proti celulitidě, striím, vráskám a zanechává pokožku hebkou, pružnou a perfektně hladkou. Čokoláda vás navíc zbaví stresu i nervového vypětí. Po dokončení masáže si užijete maximální relaxaci v zábalu z pravé čokolády. Zatímco budete relaxovat, thajská masérka Vám provede omlazující masáž obličeje a pokožky hlavy. Tato masáž je vhodná jak pro dámy, tak i pány a nejlépe si ji vychutnáte spolu! 

Po masáží je nutné se jít osprchovat a čokoládu ze sebe smýt. Ručníky i mýdlo pro Vás máme samozřejmě k dispozici zdarma. 

Před masáží Vám poskytneme i jednorázové spodní prádlo. 

Zpět do obchodu