Vánoční dárkové poukazy

🎁 Vánoční dárek, který rozveselí tělo i duši! 

 

Nemůžete se rozhodnout, co by udělalo Vašim blízkým radost? Máme pro Vás dokonalý dárek! Naše Vánoční dárkové poukazy na thajskou masáž jsou tím, co každý potřebuje - odpočinek, uvolnění, zmírnění stresu, odbourání bolesti a čas jen pro sebe. 

Nenechte vánoční shon a stres ovládnout tyto svátky. Místo toho si dopřejte relaxaci a odpočinek pro sebe i své blízké s našimi vánočními dárkovými poukazy na thajskou masáž!

Můžete si vybrat mezi konkrétními službami, které nabízíme, nebo nechat volbu na obdarovaném tím, že poukaz bude vypsán na libovolnou částku.

Ať už si zakoupíte poukaz dnes nebo v prosinci, máte jistotu, že bude platný až do 30. června 2024. To znamená, že můžete udělat svůj vánoční nákup s klidem a v předstihu, aniž byste se museli stresovat termínem platnosti.

Navíc Vám každý zakoupený poukaz dáme do  krásné dárkové obálky, kterou obdarovaný určitě ocení.

Vánoce jsou časem dávání, a co může být lepším darem než okamžiky relaxace a péče o tělo? Speciální Vánoční dárkové poukazy jsou k dostání na recepci našeho salonu. Dejte svým blízkým nejlepší dárek, který můžou dostat - dárek pohody a uvolnění.

 

IMG_4829

IMG_4831

Zpět do obchodu